Η Συνέλευση Αντιπροσώπων των Κλάδων του Παραρτήματος που προέκυψε από τις εκλογές της 10ης Απριλίου 2011, αποτελείται από 75 γεωτεχνικούς (36 γεωπόνους, 15 δασολόγους, 7 κτηνιάτρους, 16 γεωλόγους, 1 ιχθυολόγο). Το σύνολο των μελών της, κατά κλάδο, αναφέρονται παρακάτω:

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΓΕΩΠΟΝΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
3 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ-ΜΑΛΙΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
7 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΔΟΒΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9 ΔΟΚΑΛΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
10 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11 ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
12 ΚΑΣΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
13 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14 ΚΙΑΝΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15 ΚΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
16 ΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17 ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19 ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
20 ΜΠΙΝΤΣΗΣ ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
21 ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
23 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
24 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25 ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
26 ΡΟΥΦΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
28 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
30 ΤΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
31 ΤΕΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
32 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
33 ΤΣΙΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
34 ΧΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
35 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
35 ΧΛΙΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΑΣΟΛΟΓΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΛΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6 ΚΩΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΚΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8 ΜΟΥΝΤΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΡΥΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10 ΠΑΛΑΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11 ΣΙΩΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12 ΣΚΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ
13 ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14 ΤΣΙΜΗΝΑΚΗ-ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
15 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
2 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΖΑΡΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ
3 ΜΑΛΛΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5 ΜΠΑΚΑΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΑΩΝΝΗΣ
7 ΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΤΟΣ











ΓΕΩΛΟΓΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
2 ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΒΟΪΤΣΕΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
5 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
9 ΜΟΥΤΖΙΚΗ
ΜΑΡΙΑ ΔΑΝΙΗΛ
10 ΠΑΤΡΑ ΑΓΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11 ΣΕΪΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΣΙΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
15 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16 ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΙΧΘΥΟΛΟΓΟΙ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ